LINGUIST List 25.1232

Wed Mar 12 2014

A Letter from LL Editor Danuta Allen

Editor for this issue: Sara Couture <saralinguistlist.org>


Date: 12-Mar-2014
From: LINGUIST List <linguistlinguistlist.org>
Subject: Our LINGUIST-Lister Danuta is sending you greetings in Polish!
E-mail this message to a friend

Drodzy użytkownicy LINGUIST LIST!

Nazywam się Danuta Allen i jestem studentką lingwistyki na Uniwersytecie Eastern Michigan. Dopiero rozpoczęłam pracę dla LINGUIST LIST, i jestem niezmiernie wdzięczna za to doświadczenie. Każdego dnia uczę się czegoś nowego o tworzonych i rozwijanych tutaj projektach, czego przenigdy nie dowiedziałabym się z zajęć teoretycznych na uczelni. Uwielbiam swój kierunek studiów i uważam pracę dla LINGUIST LIST za cudowne i bardzo ważne doświadczenie w mojej przyszłej karierze zawodowej. Bez Waszego wsparcia finansowego, studenci tacy jak ja nie mieliby tej możliwości.

LINGUIST LIST odgrywa znaczącą rolę w językoznawczej społeczności, jako że wspomaga wielu absolwentów w konynuowaniu nauki i otrzymaniu wyższych dyplomów. Bez Waszych dotacji nie byłoby to możliwe. Pamiętajcie proszę długoterminowe korzyści jakie LINGUIST LIST dostarcza dla dziedziny lingwistyki poprzez szkolenia oferowane studentom. Pewnego dnia, dyscypliny językoznawcze skorzystają na wiedzy i ich doświadczeniu jako w pełni wykształconych, profesjonalnych językoznawców.

U przejmie apeluję do Was o rozważenie przesłania dotacji dla LINGUIST LIST. Wspomóżcie dziedzinę lingwistyki poprzez dostarczenie środków umożliwiających takim studentom jak ja zdobycie ważnego doświadczenia zawodowego. To jest okazja, która pojawia się tylko raz  w roku, a zatem nie przegapcie jej! Możecie dokonać wsparcia finansowego poprzez poniższy link:
 

http://linguistlist.org/donation/donate/donate1.cfm

Serdecznie dziękuję za Waszą hojność, 
Danuta Allen
Page Updated: 12-Mar-2014